Dodaj miejsce
  • Nie masz polubionych miejsc.

Your Wishlist : 0 listings

Zaloguj

O Nas

Poznaj nas!

O PORTALU

Zapraszam do wspólnej podróży po niezwykłej Krainie Dobrej Widawy. Najchętniej zabrałabym wszystkich z Was na którąś z naszych podróży, ale na razie wystarczyć nam musi wspólna wyprawa na strony tego portalu.

Pomysł na Krainę Dobrej Widawy narodził się z pasji do zwiedzania pięknych miejsc w najbliższej okolicy oraz chęci tworzenia czegoś co będzie ciekawe i przydatne dla innych a jednocześnie rozwijające dla nas. Pojawiła się możliwość stworzenia portalu który połączy rzeczy które kocham robić w czasie wolnym – fotografować i zwiedzać. Musiałam z tego skorzystać!

Co w podróżach jest dla mnie najważniejsze? Chcę doświadczyć swojej najbliższej okolicy. Pięknie zrobione zdjęcie zawsze w cenie, ale bardziej istotne dla mnie jest dla mnie zrozumieć kontekst, szukać zależności i poznawać nowe historie. 

Szukam skrawków przeszłości, doczytuję ciekawostki, poznaję tradycje i przyrodnicze zakątki. Zawsze zwiedzam nowe miejsca bez pośpiechu – odchaczanie nowych miejsc, to nie dla mnie. Wolę zobaczyć mniej, ale więcej przeżyć. 

35
Wiosen za mną
2
Minimalna ilość kaw dziennie
2
Kochane małe urwisy w domu
102
Pomysły każdego dnia 🙂

Potrzebujesz reklamy, szukasz nowych odbiorców?

Zrobię co w naszej mocy – by i klient, i ja, a przede wszystkim ODBIORCA – byli zadowoleni 🙂